statystyki szczegółowe

Aktualności

Hejnał Krzyszkowice II - Rudnik II 3:4

• autor: paco87, 2012-04-16 02:47

Hejnał Krzyszkowice II przegrał 3:4 z wiceliderem Myślenickiej Klasy C Rudnikiem II. Spotkanie odbyło się na sztucznej nawierzchni w Myślenicach.

Mecz stał na całkiem dobrym poziomie, w którym nie brakowało składnych akcji, oraz dramaturgii. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando Hejnału gdzie strzelili szybko dwie bramki, w ostatnich sekundach pierwszej połowie głupio stracona bramka dała kontakt gościom. Po zmianie stron Rudnik w miarę szybko wyrównał, lecz po 3 minutach Hejnał odpowiedział ładnym golem, który dał prowadzenie gospodarzom. Końcowa faza spotkania należała do Rudnika, który umiejętnie wykorzystywał indywidualne błędy naszych zawodników czego efektem była strata dwóch bramek. Reasumując, mecz stał na dobrym poziomie w którym zwyciężył zespół bardziej dojrzały, potrafiący wykorzystać błędy przeciwnika.

Skład Hejnału II: Piotr Galas - Ciaputa Przemysław ,Wiewiórka Łukasz, Kopta Mateusz, Burda Mariusz - Motyka Karol, Baran Marek, Grabek Patryk (Domanus Dariusz), Galas Grzegorz - Grabowski Adam, Kruczek Mirosław (Wawrzynek Artur)