Aktualności

Towarzyszko: Skawinka Skawina – Hejnał Krzyszkowice...

• autor: paco87, 2012-07-16 16:31
Towarzyszko: Skawinka Skawina – Hejnał Krzyszkowice 3:4 (0:1)

Bez kilku podstawowych zawodników, Hejnał Krzyszkowice pokonuje w sobotę ligowego rywala.

W swoim pierwszym meczu kontrolnym przed nowym sezonem, Hejnał Krzyszkowice pokonał Skawinkę 4:3. Od pierwszych minut spotkania mecz utrzymywał się w dobrym tempie, mimo prowadzenia do przerwy naszego zespołu, to gospodarze ze Skawiny marnowali raz po raz dogodne sytuacje, najczęściej bronione przez gościnnie występującego w bramce Karola Obłazy. W drugiej połowie zobaczyliśmy więcej składnych akcji, oraz bramek. Duże ożywienie w naszych szeregach dał wpuszczony jeszcze przed przerwą Kacper Blecharczyk, który asystował przy dwóch bramkach. Zwycięstwo przy stanie 3:3 w końcowej fazie spotkania ustalił Wojciech Niedźwiedź, który precyzyjnym strzałem z prostego podbicia uderzył po długim rogu.

Hejnał Krzyszkowice: Obłaza – Senderski, Kołodziejczyk, Raczek (Domanus), Karaim – P. Ciaputa (Burda), Niedźwiedź, G. Galas (K. Blecharczyk), S. Ciaputa – Boroń (Szczurek), Durlatka

Bramki dla Hejnału: Durlatka, S. Ciaputa 2x, Niedźwiedź