statystyki szczegółowe

Aktualności

Skuteczny Hejnał pokonuje Piast Wołowice...

• autor: paco87, 2012-08-18 21:43

Mecz pomiędzy dwoma drużynami, które przegrały swoje inauguracyjne mecze zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 4:1

Z czystym sumieniem można powiedzieć że drużna z Wołowic ''siedzi'' Hejnałowi. Środowe zwycięstwo było kolejnym meczem potwierdzającym wyższość nad zespołem Piasta.

Mecz w słonecznej aurze, na bardzo dobrze przygotowanym boisku mógł się podobać kibicom, którzy zawitali na obiekt Piasta. Pierwsza połowa raczej spokojna i wyrównana do momentu kiedy Durlatka w 21 połowie po podaniu K. Blecharczyka dał prowadzenie Hejnałowi. Bramka nie rozluźniła Hejnału  spokojnie do przerwy kontrolowała przebieg spotkania. Po przerwie po błędzie Burdy i nie upilnowaniu kapitana gospodarzy doszło do wyrównania, co bardziej zmotywowało Hejnał do bardziej agresywnej gry i po czterech minutach silnym strzałem z 20 metrów ponowne prowadzenie dał Kacper Blecharczyk. Na kolejną bramkę nie musieliśmy długo czekać 7 minut później Paweł Płonka solową akcją umięśnił piłkę ''po długim rogu''. Bramka aktywnego w tym meczu Płonki ustawiła praktycznie mecz i spokojną, kontrolowaną grą dowieźli wynik spotkania po drodze podwyższając go na 4:1 przez niezawodnego Durlatkę.

Piast Wołowice - Hejnał Krzyszkowice  1:4 (0:1)