statystyki szczegółowe

Aktualności

Czerwony remis z Lotnikiem...

• autor: paco87, 2012-11-05 13:37

W zaciętym i ostrym spotkaniu, Hejnał przedłuża serie do sześciu spotkań z rzędu bez porażki po remisie 1:1 z Lotnikiem Kryspinów.

Hejnał Krzyszkowice - Lotnik Kryspinów 1:1 (0:0)

Skład Hejnału Krzyszkowice: Skład Hejnału: Jurczak - Muniak, Obłaza, Kołodziejczyk , Niedźwiedź (Raczek 75') - K. Blecharczyk, G. Galas, Michalik, Płonka,  Boroń (P. Ciaputa 85')   - Durlatka (Król 80')

Bramka dla Hejnału Krzyszkowice:

Michalik 62'

Niedzielne spotkanie, nie było aż tak porywające do czego nas przyzwyczaili piłkarze Hejnału na swoim boisku. Przy ewentualnym zwycięstwie była realna szansa na wskoczenie na fotel lidera.

Pierwsza wyrównana połowa toczyła się głownie w środku pola gdzie dominowała walka z obu stron, sporadyczne ataki nie przynosiły żadnych efektów bramkowych. Zdecydowanie więcej emocji zobaczyliśmy w drugiej części spotkania, gdzie pojawiły się bramki, kartki i w końcu emocje. Strzelona bramka w 60 minucie przez Lotnika zdecydowanie ożywiło spotkanie, czego efektem była natychmiastowa odpowiedz przez Hejnał i wyrównujący gol Tomasza Michalika, zastępującego na lewej flance kontuzjowanego Sławomira Ciaputę. Parę minut później pojawił się festiwal czerwonych kartek, w przeciągu dziesięciu minut z boiska wyleciało dwóch zawodników Lotnika, oraz Piotr Obłaza z Hejnału. Grając ostatni kwadrans w przewadze jednego zawodnika, Hejnał nie zdołał przechylić szali na swoją korzyść i w końcowym efekcie zremisował z Lotnikiem Kryspinów 1:1.

W sobotę 10 listopada o godzinie 13:00 zapraszamy na wyjazdowe spotkanie do Myślenic, gdzie Hejnał podejmie Orzeł Myślenice. Dodam również, że odwołany z przed tygodnia mecz z aktualnym liderem tabeli Wiślanami Jaśkowice zostanie rozegrany 17 listopada również o godzinie 13:00.

Niedzielny mecz był już ostatnim spotkaniem w tym roku na naszym obiekcie, w imieniu drużyny pragniemy podziękować za wsparcie ze strony kibiców, którzy niezawodnie pojawiali się na trybunach, zarówno w Krzyszkowicach jak i meczach wyjazdowych.